Home Produkty
Přehled produktů PDF Tisk Email

FT300 - GPS/GSM online tracker je nově vyvinuté zařízení pro telemetrický přenos informací o stavu a poloze letadel kategorie ULL/LSA určené pro pevnou zástavbu. Mezi jeho přednosti patří logování polohy každých 5 s, vyrovnávací paměť pro pokrytí výpadku GSM signálu, integrovaný záložní akumulátor a možnost rozšíření modulem pro připojení externích senzorů jako je např. čtečka čipů pro identifikaci pilotů nebo registrační G-metr.

 

 

TK100 - TimeKeeper je přenosné, akumulátorem napajené zařízení, určené pro vedení evidence letů. Výhodou je, že TK100 nevyžaduje během letu žádnou obsluhu. Detekce vzletů, přistání a samotná evidence probíhá díky integrovanému tlakovému čidlu zcela automaticky. Mezi jeho přednosti patří přehledný, na slunci výborně čitelný displej, kapacita paměti na uchování 4078 letů a výdrž akumulátoru na 60 hodin provozu.

 

 

FT100 - GPS/AirBand online tracker je kompaktní zařízení určené pro sledování polohy kluzáků během plachtařských závodů. Narozdíl od klasických GPS/GSM trackerů používá odlišný způsob přenosu dat z paluby kluzáku radiovým datovým přenosem na vymezeném kmitočtu. Díky tomu lze sledovat polohu kluzáku prakticky v jakékoliv výšce v okruhu do cca 120 km od pozemní přijímací stanice, která musí být nainstalována na letišti pořadatele. Zařízení půjčujeme pořadateli v rámci služby Sledování polohy kluzáků.